Jeśli chodzi o jazdę, nie ma czegoś takiego jak zbytnie przygotowanie. Chociaż możesz wierzyć, że masz wszystko pod kontrolą, nigdy nie wiesz, kiedy silnik przestanie działać lub Twój samochód nagle się zepsuje na poboczu, pozostawiając Cię unieruchomioną i potrzebującą pomocy. W rzeczywistości co piąta osoba w Stanach Zjednoczonych doświadcza co roku problemów z samochodem, co oznacza, że ​​zawsze istnieje ryzyko, że sam będziesz potrzebować pomocy drogowej!

Wsparcie 24/7

Zapewniamy całodobową pomoc drogową, dzięki czemu nigdy nie musisz się martwić o uzyskanie pomocy, gdy jej najbardziej potrzebujesz. Obejmuje to holowanie, szybkie uruchamianie i drobne poprawki, które możemy wykonać na miejscu. Niezależnie od tego, czy Twój samochód zepsuje się w środku gorącego letniego dnia, czy w zimowej śnieżycy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj Laweta Siewierz

Holowanie i transport

Niektórzy wiedzą, że pomoc drogowa jest dostępna, gdy ich samochód się zepsuje, ale nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak wiele można dla ciebie zrobić. Od holowania i holowania wszelkich pojazdów mechanicznych, po drobne usterki, które naprawiamy na miejscu, usługi pomocy drogowej dają wiele korzyści.

Doładowanie baterii

Jeśli utkniesz na poboczu drogi i potrzebujesz skoku, doładowanie baterii może być twoim rycerzem w lśniącej zbroi. Nasze usługi pomocy drogowej służą pomocą w przypadku wszelkich problemów związanych z akumulatorami, od drobnych usterek, które naprawiamy na miejscu, po holowanie wszystkich pojazdów silnikowych.

Zmiana płaskiej opony

Przebita opona może być poważną niedogodnością, zwłaszcza gdy jesteś na odludziu lub jest późno w nocy. Najlepiej to zmienić z naszą pomocą.

Dostawa paliwa

Usługi pomocy drogowej mają wiele zalet. Gdy nasi specjaliści pomocy drogowej przyjadą do Twojego pojazdu, mogą zapewnić Ci szeroki zakres pomocy drogowej, począwszy od drobnych usterek, które naprawiamy na miejscu, po holowanie i holowanie wszystkich pojazdów silnikowych.